Preskocit navigáciu

Praktický výcvik v preprave po železnici


Praktický výcvik v preprave po železnici

Príslušníci 103. práporu radiačnej, chemickej a biologickej ochrany v Rožňave vykonali 19. mája 2022 zamestnanie vo výcviku v preprave po železnici. Praktická časť výcviku sa konala v priestoroch železničnej stanice v Rožňave.

Úvodom zamestnania sa zúčastnení profesionálni vojaci zoznámili s bezpečnostnými opatreniami pri organizácii vojenských železničných prepráv. Na stanovených pracoviskách bol realizovaný praktický výcvik po jednotlivých častiach ako: označenie a povinnosti funkcionárov vojenského prevozu a celodennej zmeny vojenského prevozu na železničnej stanici a pri preprave, výstavba univerzálnej nakladacej oceľovej rampy UNOR, preberanie a odovzdávanie železničných vozňov, príprava železničných vozňov na nakladanie techniky, výcvik vodičov a veliteľov vozidiel pri pohybe techniky na železničných vozňoch, zásady navádzania techniky a upevňovanie techniky na železničných vozňoch v súlade s platnými štandardami a predpismi. Ciele a úlohy zamestnania boli splnené.


Praktický výcvik v preprave po železniciPraktický výcvik v preprave po železniciPraktický výcvik v preprave po železniciPraktický výcvik v preprave po železniciPraktický výcvik v preprave po železnici

Autor: 103.prrchbo , Foto: 103.prrchbo - Dátum: 24.05.2022
Čítanosť: 3508
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share