Preskocit navigáciu

Deň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republiky


Deň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republiky
         Prvý jún je sviatok všetkých detí, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Každý rok prichádzajú naši vojaci za deťmi a mladými ľuďmi do iného mesta a regiónu. Tento rok sa Deň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republiky konal 4.6.2011, na severe Slovenska, v meste Čadca, ktorého sa zúčastnili aj príslušníci práporu rchbo.
Profesionálni vojaci z roty rchbps (3 PrV) a strediska rchbo (3 PrV) vykonávali statickú ukážku prieskumného vozidla ALIGÁTOR 4x4 PK RCHBO,  mobilného vyhodnocovacieho vozidla T 815 VYMOB a diaľkového detektoru DDCWA-S. Všetkým účastníkom, no hlavne deťom sa predvedená technika veľmi páčila.
Spokojnosť s ukážkou techniky rchbo vyjadril aj minister obrany Slovenskej republiky Ľubomír GALKO. Príslušníci práporu vzorne reprezentovali VÚ 7945 na verejnosti.

Deň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republikyDeň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republikyDeň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republikyDeň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republikyDeň detí s Ozbrojenými silami Slovenskej republiky

Autor: prrchbo , Foto: prrchbo - Dátum: 01.06.2011
Čítanosť: 21515
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share